Ansvarig EVENT

Viking Grandin

Grundare och delägare. Ansvarig för EVENT, försäljning och projekt.

Telefon: 0709 - 43 12 01 E-mail: viking@adapt.se
English Swedish German
Ansvarig EXPO

Henrik Hellström

Ansvarig för försäljning och genomförande av våra EXPO projekt.

Telefon: 0709 - 43 12 18 E-mail: henrik@adapt.se
Ansvarig TEKNIK

Eric Mann

Ansvarig för vår uthyrning av utrustning.

Telefon: 0709 - 43 12 06 E-mail: eric@adapt.se
English Svenska
Clever Frame

Magnus Hellmark

Design, projektledning och försäljning av våra Clever Frame expolösningar.

Telefon: 0709 - 43 12 05 E-mail: magnus.hellmark@adapt.se
Specialkonstruktioner

Jonathan Olsson

Grundare och delägare, ansvarig för våra speciallösningar inom EXPO och EVENT.

Telefon: 0709 - 43 12 02 E-mail: jonathan@adapt.se
English Swedish
Senior projektledare

Michael Igge Karlsson

Projektledare, ljusdesigner och WYSIWYG visualiserare

Telefon: 0709 - 43 12 15 E-mail: igge@adapt.se
English
EXPO PRODUCTION MANAGER

Maja Fihn

3D-visualisering och produktionsledning inom EXPO-projekt.

Telefon: 0709 - 43 12 44 E-mail: maja@adapt.se
Projektledare EXPO

Hans Östlund

Senior projektledare ansvarig för EXPO byggnationer.

Telefon: 0709 - 43 12 13 E-mail: hasse@adapt.se
Visualisering

Isak Felldin

3D-designer och visualiserare. Utgår från vårt kontor i Stockholm.

Telefon: 0709 - 43 12 43 E-mail: isak@adapt.se
Bildteknik, ljusteknik, scen

Alexander Söderberg

Flexibel ljus- och bildtekniker som utgår från Stockholm.

Telefon: 0709 - 43 12 42 E-mail: alexander@adapt.se
English Swedish
Lager- och logistikansvarig

Thomas Mindenhall

Hanterar lager och service av vår utrustning i Linköping.

Telefon: 0709 - 43 12 11 E-mail: thomas@adapt.se
English Swedish
VD

Charlotte Odbjer

Ansvarig för utveckling av personal och verksamhet.

Telefon: 0709 - 43 12 03 E-mail: charlotte@adapt.se
English Swedish
Administration, ekonomi

Elisabet Grandin

Ansvarig för vår administration. Kontakta Elisabet gällande ekonomi och personal.

Telefon: 0709 - 43 12 14 E-mail: elisabet@adapt.se
English Swedish
Lager, logistik och service

Tom Harrop

Hanterar lager och service av vår utrustning i Linköping.

Telefon: 0709 - 43 12 07 E-mail: tom@adapt.se
English
Tekniker EXPO

Esteban Wänstedt

Arbetar med byggnation och montering av våra EXPO-projekt

Telefon: 0709 - 43 12 12 E-mail: esteban@adapt.se
Lager, logistik, fordonsansvarig

Sebastian Eliasson

Arbetar med lager och logistik i Linköping. Sebastian ansvarar också för vår fordonspark.

Telefon: 0709 - 43 12 08 E-mail: sebastian@adapt.se
English Swedish
Lager och logistik

Jörgen Karlsson

Arbetar med lager, logistik och underhåll på vårt lager i Linköping.

Telefon: 0709 - 43 12 09 E-mail: jorgen@adapt.se
Lager och logistik

Nino Bordoni

Hanterar lager och service av vår utrustning i Linköping.

Telefon: 0709 - 43 12 17 E-mail: nino@adapt.se
English Swedish